מי אנחנו?

יורומוטורס , מרכז השירות של רכבי פז'ו וסיטרואן , פועל כבר למעלה מ-18 שנה במתן שירות לאלפי לקוחות מרוצים, פרטיים ועסקיים.השירות במרכז כולל, תיקונים, תחזוקה, טיפולים שוטפים ומחלקת פחחות איכותית לכל סוגי הרכבים

בטיחות- בטיחות הנוסעים ברכב היא דאגתנו הראשונה, לכן אנו מקפידים להשתמש בחלפים מקוריים בעלי אחריות יצרן ותו תקן בינלאומי. מרכז השירות עובד על פי תקן איזו 9002 המבטיח תהליך תקין ובטיחותי.

כל הצוות ביורומוטורס מיומן ומקצועי ומקבל הכשרות תקופתיות מיצרני הרכב על מנת להכיר את הרכב על כל פרטיו ולהיות מסוגל למצוא פתרונות בטיחותיים ויעילים לכל תקלה.

שירות- ביורומוטורס מתחייבים לספק את השירות המהיר והאיכותי ביותר והכל בהתאם ליכולת בזמן נתון. המענה האנושי שלנו זמין 24 שעות ביממה לקבל את פנייתכם בחירום ובכלל. לנוחיותכם, שינוע הרכב (בתשלום) ורכב חליפי במקרה הצורך והזמינות במרכז. ניתן לשלם באשראי ולחלק לתשלומים בהתאם להיקף העסקה. כל זאת מפני שאתם לקוחות שלנו.

שקיפות- הניסיון הוכיח שהדרך שלנו בשמירה על שקיפות מוחלטת ושיתוף מלא לאחר קבלת ההחלטות בנוגע לטיפול המתבקש, מתן הצעת מחיר מפורטת וברורה ושמירה על תקשורת בלתי אמצעית וקבועה עם לקוחותינו שומרת על מערכת היחסים המצוינת שיש לנו עם לקוחותינו ועל עבודה משותפת לטווח ארוך.

הבחירה שלכם ביורומוטורס כמובן שלא יכולים לקבל את ההחלטות עבורכם אך אנו סומכים על האינטואיציה שלכם שתעשו את הבחירה הנכונה, יודעים שאתנו אתם יכולים לישון בשקט, עם תחזוקה שוטפת ביורומוטורס הרכב שלכם בטוח לנסיעה.

בברכה
אורן לזניק
יורומוטורס חדרה